Hotel Garni Walter
Trzy gwiazdki w Ortisei – parking, narty i śniadanie w jednym miejscu.
Pobyt w Ortisei
Hotel Garni Walter to 3-gwiazdkowy hotel w Ortisei, w sercu Val Gardena w Dolomitach. Dysponuje siedmioma typami pokoi, od standardowych dwuosobowych po apartamenty rodzinne i Junior Suite z balkonem. Goście mogą skorzystać z bezpłatnego parkingu i przechowalnie na sprzęt narciarski. Hotel przyjmuje gości w trzech językach: niemieckim, angielskim i włoskim. Ocena 9,1/10 na podstawie 751 opinii wskazuje na konsekwentnie wysoką jakość obsługi, czystości i komfortu. Ceny zaczynają się od 265 USD za dobę.
Dla kogo jest ten pobyt
Solidny hotel garni w Ortisei z wyjątkowym śniadaniem, bezpłatnym parkingiem i przechowalnią nart – dobrze przygotowany na potrzeby narciarzy.
Najlepszy dla
- Narciarze szukający wygodnej bazy w Val Gardena
- Rodziny podróżujące samochodem
- Pary planujące pobyt z balkonem i widokiem
- Turyści pieszy w sezonie letnim
Mniej odpowiedni dla
- Osoby szukające rozbudowanego centrum wellness lub spa
- Goście nieposiadający własnego środka transportu
Taras i ogród na miejscu
Hotel dysponuje tarasem oraz ogrodem – miejscami, gdzie można skorzystać z alpejskiego powietrza bez wychodzenia poza teren obiektu. To praktyczny plus po całym dniu na stoku.
Pokoje z balkonem
Superior Double Room with Balcony, oba studia oraz Junior Suite posiadają balkon. W przypadku Junior Suite to największa dostępna opcja w hotelu, z łóżkiem queen size.
Pokoje rodzinne i studia
Family Room (2 Adults + 2 Children) oraz Studio with Balcony (4 Adults) łączą łóżko queen z kanapą, co sprawdza się przy większych grupach. Obie opcje mieszczą cztery osoby.
Przechowywanie sprzętu narciarskiego
Na terenie hotelu znajduje się dedykowana przechowalnia na sprzęt narciarski. Bezpłatny parking uzupełnia tę opcję – szczególnie dla gości przyjeżdżających autem z nartami na dachu.
Wyróżniki
Udogodnienia w Hotel Garni Walter
Najpopularniejsze udogodnienia
- Non-smoking rooms
- Free Wifi
- Free parking
- Family rooms
- Skiing
- Exceptional Breakfast
Przydatne podczas pobytu
- Łazienka prywatna
- Parking
- Free Wifi
- Family rooms
- Non-smoking rooms
- Free parking
- Flat-screen TV
- Skiing
Łazienka
- Toilet paper
- Towels
- Bath or shower
- Łazienka prywatna
- Toilet
- Hairdryer
Sypialnia
- Linens
- Wardrobe or closet
Na zewnątrz
- Terrace
- Garden
Ski
- Ski storage
Zimą i latem w Ortisei
Sezon narciarski
Sezon letni
Na mapie
Atrakcje w pobliżu: 5, najbliżej jest St. Antonius - Sant'Antonio, w odległości 240 m; Furdenan (stacja) znajduje się w odległości 160 m.
Atrakcje w okolicy
- St. Antonius - Sant'Antoniomiejsce kultu240 m
- Museum Gherdëinamuzeum280 m
- Dlieja de San Durich - Pfarrkirche von St. Ulrich - Chiesa parrocchiale di Ortiseimiejsce kultu420 m
- Burg Stetteneckzabytek1.5 km
- Piz Ridl - Col da la Dodescszczyt2.1 km
Komunikacja
- Furdenanstacja160 m
- Ortiseistacja220 m
Odległości w linii prostej od obiektu · dane © autorzy OpenStreetMap
751 opinii dało ogólną ocenę 9,1/10. Goście najczęściej wyróżniają obsługę personelu, poziom czystości oraz komfort pokoi. Śniadanie jest wymieniane wśród mocnych stron hotelu na tyle regularnie, że znalazło się wśród głównych udogodnień placówki.
- Personel9.5
- Udogodnienia9.1
- Czystość9.4
- Komfort9.4
- Stosunek jakość/cena8.6
- Lokalizacja9.3
- Bezpłatne Wi-Fi6.7
Opinie z oceną 9–10: 27 · średnia 9.7
Pisali o: breakfast, room, staff
Opinie z oceną 7–9: 3 · średnia 8
Pisali o: breakfast, staff, cleanliness
Brak opinii w wybranym zakresie ocen.
Opinie gości podsumowane na podstawie partnerskich serwisów rezerwacyjnych.
Warto wiedzieć
Zasady i regulamin obiektu
- Godzina zameldowania
Od 15:00 do 21:30
- Godzina wymeldowania
Od 07:30 do 10:00
- Zasady anulowania/przedpłaty
Zasady dotyczące anulowania rezerwacji i przedpłaty różnią się w zależności od rodzaju zakwaterowania. Sprawdź warunki dla każdej opcji, dokonując wyboru.
- Zwierzęta
Zwierzęta nie są akceptowane.
- Akceptowane metody płatności
Gotówka
Najczęstsze pytania
Czy Hotel Garni Walter ma bezpłatny parking?
Tak, hotel zapewnia bezpłatny parking na miejscu. To duży atut dla gości przyjeżdżających samochodem z nartami lub innym sprzętem sportowym.
Czy w hotelu można przechować sprzęt narciarski?
Hotel dysponuje dedykowaną przechowalnią nart. Goście mogą zostawić sprzęt na miejscu bez konieczności wnoszenia go do pokoju.
Czy w hotelu jest darmowe Wi-Fi?
Tak, bezpłatne Wi-Fi dostępne jest na terenie całego obiektu.
Czy Hotel Garni Walter jest odpowiedni dla rodzin z dziećmi?
Hotel dysponuje pokojami rodzinnymi przystosowanymi dla dwóch dorosłych i dwójki dzieci. Dostępna jest też winda, co ułatwia poruszanie się z bagażem i wózkami.
Jaka jest minimalna cena noclegu w Hotel Garni Walter?
Ceny zaczynają się od 265 USD za dobę. Ostateczna kwota zależy od wybranego rodzaju pokoju i terminu pobytu.
Jakie języki obsługi są dostępne w recepcji?
Personel obsługuje gości po niemiecku, angielsku i włosku.
Jak wysoko oceniają hotel goście?
Na podstawie 751 ocen hotel uzyskał wynik 9,1/10. Najwyżej oceniane aspekty to personel, czystość i komfort.
Czy w hotelu podawane jest śniadanie?
Tak, hotel serwuje śniadanie, które goście wymieniają jako jeden z wyróżników placówki. Opcja ta pojawia się wśród głównych udogodnień obiektu.
Czy Hotel Garni Walter jest obiektem dla niepalących?
Tak, jest to obiekt całkowicie dla niepalących. Wszystkie pokoje są przeznaczone dla niepalących.
Czy hotel ma balkon lub przestrzeń na zewnątrz?
Na terenie obiektu znajduje się taras i ogród. Część pokoi – Superior Double Room with Balcony, oba studia oraz Junior Suite – dysponuje własnym balkonem.
Gdzie leży Ortisei i jak tam dojechać?
Ortisei (niem. St. Ulrich) leży w Val Gardena, w Dolomitach w Górnej Adydze (Alto Adige) we Włoszech. Najwygodniejszy dojazd z Polski to samochód lub lot do Bolzano, Werony albo Innsbrucka.
Czy w pobliżu hotelu są szlaki turystyczne?
Piesze wędrówki są dostępne poza terenem hotelu – sam Ortisei leży w otoczeniu alpejskich szlaków w Val Gardena, które są łatwo dostępne bez samochodu.























